Evcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye Türkiye
(Pzt - Cum)
[email protected]
Ataköy, Bakırköy / İstanbul

Özel Birebir Taşıma

Özel Birebir Taşıma

A) Yurtiçine Pet Giriş Hizmeti

IPATA partnerlerimiz tarafından alınan evcil hayvanınız yurt dışına çıkış işlemleri bitirilerek Türkiye’ye kargo uçak yoluyla gönderilir. Türkiye’ye gelen kediniz veya köpeğiniz gelmiş olduğu havalimanı gümrüğünde tüm işlemleri 3-4 saat içinde sorunsuzca bitirilerek yurt içinde gideceği adrese güvenilir şekilde teslim edilir.

B) Yurtdışına Pet Çıkış Hizmeti

Yurtdışına gidecek kediniz veya köpeğiniz Türkiye’deki adresinden alınır yurtdışındaki gideceği adrese güvenilir şekilde teslim edilir.

Şirket Kültürü Kurumsallık Uzmanlık Doğru İnisiyatif Sorumluluk

Kurumsal bir kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız. Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde dört ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi hizmetlerimizde uygularız.

İş tanımı kurgulanmıştır, ne yapacağımız, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız. Büyük projelerde tecrübelerimiz deneyimimiz ve gücümüz farkımızı ortaya koyar.

İletişim

  • Selenium Residence B Blok D:121,
    Ataköy, Bakırköy / İstanbul
  • +90 444 12 37
    +90 212 854 27 05
  • [email protected]

IPATA Sertifikaları

4 yıldır IPATA üyesi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz ve evcil hayvanlarınızın ailenizin bir ferdi olduğunu asla unutmuyoruz.