Evcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye Türkiye
(Pzt - Cum)
[email protected]
Ataköy, Bakırköy / İstanbul

Evcil Hayvan Sigortası

Evcil Hayvan Sigortası

1) Türkiye içi PET sigortası

Bu tür PET sigorta, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Genellikle başka ülkelerden Türkiye’ye getirilen PET’ler için sadece Türkiye içi hizmetleri (destination) isteyen müşterilerimiz, hem de küçük arkadaşlarının yurtdışına uçacak olan ve sadece Türkiye içi hizmetlere (origin) ihtiyacı olacak müşterilerimiz tarafından kullanılır.

2) Uluslararası PET sigortası

Bu tür PET sigorta, PET sahibinin (gönderici) evcil hayvanı taşıyıcı firmaya (örneğin 9 Ekim’e) veya havayolları firmasına teslim ettiği andan itibaren başlar (sigorta maksimum uçuştan önceki 6 saatini kapsıyor) ve PET sahibinin (alıcı) PET’i varış noktasında teslim aldığı ana kadar sürer. Bu tür sigorta direkt kayıp, çalıntı veya hayvanın ölümüne sebep olan hasarları karşılar. Bu tür sigorta, hayvanın kendiliğinden zarar görmesini veya ölmesini ve aynı zamanda doğal nedenlerden kaynaklanan ölümünü kapsamaz.

Şirket Kültürü Kurumsallık Uzmanlık Doğru İnisiyatif Sorumluluk

Kurumsal bir kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız. Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde dört ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi hizmetlerimizde uygularız.

İş tanımı kurgulanmıştır, ne yapacağımız, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız. Büyük projelerde tecrübelerimiz deneyimimiz ve gücümüz farkımızı ortaya koyar.

İletişim

  • Selenium Residence B Blok D:121,
    Ataköy, Bakırköy / İstanbul
  • +90 444 12 37
    +90 212 854 27 05
  • [email protected]

IPATA Sertifikaları

4 yıldır IPATA üyesi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz ve evcil hayvanlarınızın ailenizin bir ferdi olduğunu asla unutmuyoruz.