Evcil Hayvan Taşıma Türkiye IPATA Sertifikalarımız

IPATA Sertifikalarımız

IPATA (Uluslararası Evcil Hayvan ve Hayvan Taşımacılık Birliği) yetkili, profesyonel evcil hayvan yerleştirme/taşıma hizmeti sağlayan ve öncelikle ABD ve daha sonra tüm dünyada kapsamında hizmetleri ile 1979 yılında kurulmuştur.

IPATA üyeleri, çok deneyimli hayvan nakliyatçılarıdır ve kolektif işbirliği ile ve çaba harcayarak hayvan sahiplerinin hayvanlarını yüksek seviyeli bir bakımla taşımalarına yardımcı oluyorlar. İlk olarak, IPATA nın sadece 6 üyesi vardı (1979 yılında), ancak günümüzde 70 ülkede ve havaalanlarında hizmet veren 325 ten fazla IPATA hayvan nakliyatçılar vardır. Tüm IPATA üyeleri, kendi ülkelerinde lisanslı tüzel kişiler olarak IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) sözleşmesi olan evcil hayvan taşımacılığı Yönetmeliği hakları ile ve kurallarına uyarak hareket etmektedir. Tüm ABD IPATA üyeleri, USDA (ABD Tarım Bakanlığı) kayıtlı üyeleri arasında yer alır ve USDA Hayvan Refahı Yasası kural ve düzenlemelerine uyum sağlamaktalardır.

IPATA’ tüm üyeleri ailenizin VIP (özel evcil hayvanlar)larını taşımaya hazırlar ve sizin tüm sorularınıza ve hatta sormayı düşünmediğiniz sorulara bile cevap verecekler. Profesyonel hayvan taşıma yardımcıları olağanüstü bilgilerini , uçuş düzenlemeleri, uçuş konteyner gereksinimleri, alım ve teslimat düzenlemeleri, karantina, biniş süreci, ithalat ve ihracat gümrükleme düzenlemelerinde kullanır . Ayrıca, profesyonel bir evcil hayvan taşıyıcı yardımcısı kurallardaki tüm değişiklikler, düzenlemeler ve kısıtlamaları takip eder ve evcil hayvanların yer değiştirme işlemi için gerekli ayarlamaları yapar.

IPATA’nın Misyonu

“Uluslararası Hayvan ve Hayvan Taşımacılığı Birliği kar amacı olmayan Evcil ve diğer hayvanların güvenli ve ve insani ulaşımına adanmış bağımsız üyelerin birliğinin bir ticari derneğidir.”

Şirket Kültürü Kurumsallık Uzmanlık Doğru İnisiyatif Sorumluluk

Kurumsal bir kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız. Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde dört ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi hizmetlerimizde uygularız.

İş tanımı kurgulanmıştır, ne yapacağımız, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız. Büyük projelerde tecrübelerimiz deneyimimiz ve gücümüz farkımızı ortaya koyar.

İletişim

  • Selenium Residence B Blok D:121,
    Ataköy, Bakırköy / İstanbul
  • +90 444 12 37
    +90 212 854 27 05
  • [email protected]

Randevu alın

Ortak belirlenen tarih ve saatte görüntülü veya sesli olarak 10-20 dakika online toplantı yapıyoruz. Bu süre içinde tüm sorularınızı sorabilir ve en doğru cevapları elde edebilirsiniz.