Evcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye Türkiye
(Pzt - Cum)
[email protected]
Ataköy, Bakırköy / İstanbul

Diğer Hizmetler

Other Services for Pet Transportation

Kedi veya köpeğinizin IATA kuralları çerçevesinde olan taşıma kafesleri ile taşınması esastır. Ülkelerin kuralları farklı olabilir.

Yurtdışına gidecek kedi veya köpeğiniz için IATA kuralları çerçevesinde olan taşıma kafesleri ile taşınması esastır. Piyasada bulunan sıradan taşıma kafesleri ile taşınmasına uçak şirketleri izin vermemektedir. Bu konuda firmamız talep halinde yurtdışına gidecek kedi veya köpeğiniz için IATA kuralları standardında özel taşıma kafesleri (box) tedarik edilmesini, diğer yönden Arjantin dogo ve Pitbull gibi dövüş köpekleri sadece özel yapım IATA standardı kafesler ile taşınmaktadır bu konuda firmamız yardımcı olabilmektedir. Kediniz ve köpeğiniz herhangi bir sebeple yurtdışı uçuşunu kaçırırsa veya yurt dışından gelen ancak herhangi bir sebeple teslim alamadığınız kediniz ve köpeğiniz hijyenik ortamda, veteriner kontrollü pansiyonumuzda uygun fiyatlarla konaklama şansına sahiptir.

Her ülkenin evcil hayvan ithalatında, ülkenin bağlı olduğu Tarım Bakanlığı ve Gümrük Bakanlığı’nın kanun ve prosedürleri değişiklik gösterebilmektedir. Bir ülkeden diğer bir ülkeye evcil hayvanınızı götürmek istiyorsanız mutlaka o ülkenin güncel kanun, yönetmelik ve genelgelerini bilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde eksik belge ve bilgi ile varış ülkesine gitmiş bulunun evcil hayvanınızı o ülkeye giriş yapamaz veya maddi ve manevi büyük problem yaratan o ülkenin karantina sürecine girer.

Aşağıda en çok hayvan giden ülkelerden bazılarını ön bilgi amaçlı olarak paylaşmış bulunmaktayız. İlgili ülkelerde oluşacak kanun ve uygulama değişikliğinden oluşacak sorunlardan firmamız sorumluk almaz. Kesin ve güncel bilgi için ayrıca paylaşmış olduğumuz liste haricinde ki ülkelere kedinizi veya köpeğiniz göndermek istemeniz durumunda mevcut ülkedeki güncel evcil hayvan ithalatı ile ilgili son güncel bilgiyi firmamız hizmetlerinden Danışmanlık Hizmetlerimiz kapsamında edinebilirsiniz.

 

Şirket Kültürü Kurumsallık Uzmanlık Doğru İnisiyatif Sorumluluk

Kurumsal bir kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız. Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde dört ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi hizmetlerimizde uygularız.

İş tanımı kurgulanmıştır, ne yapacağımız, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız. Büyük projelerde tecrübelerimiz deneyimimiz ve gücümüz farkımızı ortaya koyar.

İletişim

  • Selenium Residence B Blok D:121,
    Ataköy, Bakırköy / İstanbul
  • +90 444 12 37
    +90 212 854 27 05
  • [email protected]

IPATA Sertifikaları

4 yıldır IPATA üyesi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz ve evcil hayvanlarınızın ailenizin bir ferdi olduğunu asla unutmuyoruz.