Evcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye Türkiye
(Pzt - Cum)
[email protected]
Ataköy, Bakırköy / İstanbul

Köpek Taşımacılığı

Köpekler

Tüm aşılarının ve parazit uygulamalarının tamamlanması ve genel sağlık kontrollerinin yapılması için hekiminize gitmelisiniz.
 • Aşı karnesi, sağlık sertifikası gibi evraklarınızı mutlaka yanınızda bulundurmalısınız.
 • Kaybolma ihtimaline karşılık bilgilerinizi içeren bir adres künyesi takmalısınız.
 • Eğer yurt dışına bir yolculuk yapacaksanız yetkili kurum ve kuruluşlardan gerekli sertifika ve izin belgesini alınmalı. (Kurumumuz bu konuda size yardımcı olacaktır.)
 • Yolculuk öncesinde veteriner hekiminiz ile görüşerek sâkin bir yolculuk yapmasını sağlamak için gerekli bilgileri alabilirsiniz.
 • Yolculuk öncesinde köpeğinizi mamasının 1/3’ü kadar bir miktar vererek beslemeli ve tamamen aç bırakmaktan sakınmalısınız.
Şirket Kültürü Kurumsallık Uzmanlık Doğru İnisiyatif Sorumluluk

Kurumsal bir kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız. Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Bütün personellerimiz alanında uzman ve eğitimlidir, şirketimizde dört ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Uyguladığımız her karar bir iş gerekçesine bağlıdır. İşimiz gereği daha fazla öğrenir ve bu öğrendiklerimizi hizmetlerimizde uygularız.

İş tanımı kurgulanmıştır, ne yapacağımız, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız. Büyük projelerde tecrübelerimiz deneyimimiz ve gücümüz farkımızı ortaya koyar.

İletişim

 • Selenium Residence B Blok D:121,
  Ataköy, Bakırköy / İstanbul
 • +90 444 12 37
  +90 212 854 27 05
 • [email protected]

IPATA Sertifikaları

4 yıldır IPATA üyesi olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz ve evcil hayvanlarınızın ailenizin bir ferdi olduğunu asla unutmuyoruz.