Evcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye TürkiyeEvcil Hayvan Taşıma - Uluslararası Pet taşıma/nakliye Türkiye
(Pzt - Cum)
[email protected]
Ataköy, Bakırköy / İstanbul

Hakkımızda

Biz Kimiz

Evcil hayvan taşımacılığında küresel danışmanlık firmasıyız.

EvcilHayvanTasima.net uluslararası evcil hayvan taşımacılığı hizmetleri hakkında sizi bilgilendirmek üzere 9ekim Grup şirketi tarafından hazırlanmıştır.

9ekim Grup, 20 yıllık uluslararası taşımacılık deneyimine dayanarak 2011 yılında uluslararası evcil hayvan (kedi ve köpek) taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır. Dünyanın herhangi bir ülkesinden Türkiye’ye yada Türkiye’den istediğiniz bir ülkeye evcil hayvanlarınızı güvenle transfer etmek için 9ekim Grup uzmanlık ve deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Sorularınız için arayın (+90) 444 12 37

Tahir Erbil

(Başkan ve Kurucu)
Pet Transpsortation Turkey About Us

13 Yıllık Tecrübe

Sağlık Sertifikası
Sigorta
Konfor
Belgeler
Güvenlik
Gümrükleme

Yurtdışından Türkiye’ye yada Türkiye’den yurtdışına evcil hayvan taşıma konusunda 9ekim Grup firmamızın uzmanlık, deneyim ve titizliğine güvenebilirsiniz.

9ekim Grup
Hizmetlerimiz

En İyisi İçin Çalışıyoruz

Evcil hayvan besleyenler bilir, hayvanlarınızı tanımadığınız birine emanet etmek çor zordur. Özellikle de uluslararası bir yolculuk yapacaklarsa. Rahat ve güvende hissettiklerinden, onlarla ilgilenen kişilerin şefkatli ve sabırlı davrandığından emin olmak istersiniz. 9ekim Grup, gerekli hazırlıkları tamamlamadan transfer işlemine başlamaz.

Üssümüz Hassasiyetle Ekipçe
Evcil hayvanların yurtdışı çıkışı İstanbul’dan (Atatürk ve Sabiha Gökçen Hava Limanları) yapılır.

Ancak ihtiyaç halinde hayvanlarınızın özel araçla İstanbul’a transferi de organize edilir. Evcil hayvan besleyenler bilir, hayvanlarınızı tanımadığınız birine emanet etmek çor zordur. Özellikle de uluslararası bir yolculuk yapacaklarsa. Rahat ve güvende hissettiklerinden, onlarla ilgilenen kişilerin şefkatli ve sabırlı davrandığından emin olmak istersiniz. Hayvanlarınızı emanet ettiğiniz kişilerin profesyonelliklerinin yanında hayvan sever olmalarını da beklersiniz. 9ekim’in kadrosu ve danışmanlık aldığı veterinerler hayvanlarınıza en az sizin kadar değer verir.

Her hayvan için transfer koşulları farklı olabilir (büyüklük, cins, mesafe, transfer aracı vb.) bu nedenle hayvana özgü taşıma koşullarının uzman tarafından belirlenmesi gerekir.

Ayrıca her ülkenin mevzuatını bilmek önemlidir ki, transfer öncesi evrak gerektiği şekilde hazırlansın, hayvanlar hava alanında mahsur kalmadan, bir an önce yeni evlerine ulaşabilsin. 9ekim Grup, gerekli hazırlıkları tamamlamadan transfer işlemine başlamaz. Süreç boyunca yapılacaklar, gerekli evrak, taşıma koşulları konusunda sizi bilgilendirir. Yolculuk sırasında da 9 Ekim tarafından görevlendirilen uzmanlar hayvanları düzenli olarak kontrol eder, ihtiyaçlarını karşılar. Dilerseniz varış noktasındaki gümrük işlemleri de 9ekim tarafından gerçekleştirilir.

Hayvanların uluslararası transferi yasal düzenlemelerle güvence altına alınmıştır.

9ekim, transfer sırasında ihtiyaç duyulan veteriner desteği, gerekli aşıların yapılması ve kontrolü, hayvanların sağlıklı koşullarda, rahat bir şekilde yerine ulaşması konusunda yasal mevzuata uygun şekilde hareket eder. 

Şirketimiz Türkiye'de evcil hayvanların gümrük işlemleri için hizmet sağlayan tek resmi lisanslı gümrük müşavirliği firmasıdır. Evcil hayvanlarınızın güvenli seyahati için lütfen taklitlerimizden ve lisanssız firmalardan sakının.
Neler Yapıyoruz

Tecrübe ve yapabildiklerimiz

Her hayvan için transfer koşulları farklı olabilir (büyüklük, cins, mesafe, transfer aracı vb.) bu nedenle hayvana özgü taşıma koşullarının uzman tarafından belirlenmesi gerekir. Ayrıca her ülkenin mevzuatını bilmek önemlidir ki, transfer öncesi evrak gerektiği şekilde hazırlansın, hayvanlar hava alanında mahsur kalmadan, bir an önce yeni evlerine ulaşabilsin.